Poznávací zájezdy

Navigace: AngloWorld.czTábory / ZájezdyPoznávací zájezdy

Poznávací zájezdy (nejen) na Britské ostrovy

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)

 

Dvě tváře Irska. Tak zněl název zájezdu do severní části Irské republiky a Severního Irska v roce 2015. Podívejte se do fotogalerie na obrázky ze "Smaragdového ostrova"!

 

Z Čech až na „konec země“ (Land´s End), tedy nejzápadnější výběžek Anglie, tak by se dala nazvat naše velice povedená výprava na Britské ostrovy v roce 2013. K vidění bylo mnohé a výlet jsme si náramně užili. Děkujeme všem účastníkům za pohodovou atmosféru! Fotky naleznete ve fotogalerii… 

 

Rok 2011 byl opět rokem našeho putování na Britské ostrovy, tentokrát jsme zavítali do Skotska a severní Anglie. „Caledonia“ nám ukázala svou slunnou tvář, byla přívětivá a milá a připravila pro nás zážitek zážitků, když nám v Edinburghu téměř doslova vstoupila do cesty sama britská královna! Fotografie z tohoto úžasného a (ne)skutečně překvapivého setkání jsou k vidění ve zvláštní sekci „The Queen“. Fotky z celého zájezdu jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

 

 

První zájezd na Britské ostrovy jsme uspořádaly s mojí kamarádkou Ivou, také angličtinářkou, někdy v roce 2002, a to do hrabství Devon a Cornwall. Účastníky zájezdu byli tehdy studenti našich kurzů a jejich známí a přátelé. Zájezd se i díky dobré partě a výborné průvodkyni vydařil, a tak – vzhledem k zájmu – vyrážíme občasně zkoumat různé zajímavé oblasti ostrovů, většinou v intervalu dvou let. Kromě Devonu a Cornwallu jsme již měli možnost objevit krásy Skotska, Irska, severní Normandie a jižní Anglie a v roce 2009 byla naším cílem oblast jižního Walesu. Postupem času se vytvořilo velice pohodové jádro „kmenových“ účastníků, okolo kterého však zdařile oscilují nově příchozí a každý zájezd se tak po všech stránkách stává originálem s novými lidmi a novými zážitky. Zájezdy jsou šité na míru osvědčenou cestovní kanceláří a navštívená místa jsou dle našich přání vybírána naší dlouholetou kamarádkou – průvodkyní, která s námi pravidelně jezdí. Autobusovou dopravu a skvělé a ochotné řidiče každoročně zajišťuje renomovaný táborský dopravce. A protože se snažíme, aby si studenti a účastníci zájezdu mohli ověřit své jazykové znalosti v praxi, ubytování je vždy organizováno po malých skupinkách (2 – 4) u soukromých ubytovatelů. Každodenní možnost promluvit s rodilými mluvčími a nahlédnutí do života anglických rodin se pro mnohé stává novou a cennou zkušeností.       

 

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos podvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Podrobnější informace naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení.

Provence 2019

Předloni na sever, letos na jih... V termínu od 4.5. do 11.5.2019 pořádáme zájezd do Francie, a to do oblasti Provence. Přesný program naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení. 

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)