Norsko 2017

Navigace: AngloWorld.czFotogalerieNorsko 2017

Norsko 2017

Při organizování zájezdů na Britské ostrovy pro (nejen) naše studenty angličtiny jsme v minulosti již vícekrát využili spolupráci s cestovní kanceláří BUS TOURIST. A vždy jsme byli s jejich službami velice spokojeni. Aby ne, vše bylo príma, samé pěkné zážitky, k tomu jsme se v roce 2011 ve Skotsku setkali jen tak náhodou(?) tváří v tvář s britskou královnou. Letos v Norsku (a Švédsku) jsme se jako králové a královny naopak cítili my sami. Stewardi nám na podnose přinášeli, co naše hrdlo ráčilo, šéfkuchař Martin v útrobách autobusu kdesi delikatesy své lovil, třikrát denně připravoval za pomoci svých kuchtíků (celé posádky) pestrou stravu, přičemž o nášupy nebyla nouze. A průvodce, „náčelník“ Vladimír? Ten tomu v dobrém slova smyslu nasazoval (královskou) korunu se svým neutuchajícím nadšením a humorem, takže poznávání Norska, krajiny krásné a velkolepé, dostalo ještě další rozměr. Nádherné přírodní scenérie a navzdory průvodcově příjmení „nePRŠALO“ a slunce nám přálo. Marně se hledá výtka - vrátíte se k autobusu, u jídla je kytka, prostřený stůl, to pak koukáte jako …. No, tak nějak. Nebo jinak – navštívíte cestu trollí, přijdete k autobusu a koukáte jak v…. Přesně. Vlastně ano, výtka, náčelníku. Ty slibované termály uprostřed sněhu. Na ty jsme Vám bláhově skočili. I když vlastně, pár bláhovců do té ledárny skutečně skočilo…

„Poznej Norsko, zemi čistou, staň se věrným BUSTOURISTOU!“ Tak zněl náš slogan. Máme k tomu pevně nakročeno.

Děkujeme celé posádce za skvělý zájezd. A mnoho díků, Vladimíre, náčelníku!

Skol! a Skaal!:-)                                                                              /LŘ/

Pár fotek také zde

www.bustourist.cz/fotogalerie/2017/481_norsko-kolektiv-se-stewardy/

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos podvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Podrobnější informace naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení.

Provence 2019

Předloni na sever, letos na jih... V termínu od 4.5. do 11.5.2019 pořádáme zájezd do Francie, a to do oblasti Provence. Přesný program naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení. 

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)