Norsko 2017

Navigace: AngloWorld.czFotogalerieNorsko 2017

Norsko 2017

Při organizování zájezdů na Britské ostrovy pro (nejen) naše studenty angličtiny jsme v minulosti již vícekrát využili spolupráci s cestovní kanceláří BUS TOURIST. A vždy jsme byli s jejich službami velice spokojeni. Aby ne, vše bylo príma, samé pěkné zážitky, k tomu jsme se v roce 2011 ve Skotsku setkali jen tak náhodou(?) tváří v tvář s britskou královnou. Letos v Norsku (a Švédsku) jsme se jako králové a královny naopak cítili my sami. Stewardi nám na podnose přinášeli, co naše hrdlo ráčilo, šéfkuchař Martin v útrobách autobusu kdesi delikatesy své lovil, třikrát denně připravoval za pomoci svých kuchtíků (celé posádky) pestrou stravu, přičemž o nášupy nebyla nouze. A průvodce, „náčelník“ Vladimír? Ten tomu v dobrém slova smyslu nasazoval (královskou) korunu se svým neutuchajícím nadšením a humorem, takže poznávání Norska, krajiny krásné a velkolepé, dostalo ještě další rozměr. Nádherné přírodní scenérie a navzdory průvodcově příjmení „nePRŠALO“ a slunce nám přálo. Marně se hledá výtka - vrátíte se k autobusu, u jídla je kytka, prostřený stůl, to pak koukáte jako …. No, tak nějak. Nebo jinak – navštívíte cestu trollí, přijdete k autobusu a koukáte jak v…. Přesně. Vlastně ano, výtka, náčelníku. Ty slibované termály uprostřed sněhu. Na ty jsme Vám bláhově skočili. I když vlastně, pár bláhovců do té ledárny skutečně skočilo…

„Poznej Norsko, zemi čistou, staň se věrným BUSTOURISTOU!“ Tak zněl náš slogan. Máme k tomu pevně nakročeno.

Děkujeme celé posádce za skvělý zájezd. A mnoho díků, Vladimíre, náčelníku!

Skol! a Skaal!:-)                                                                              /LŘ/

Pár fotek také zde

www.bustourist.cz/fotogalerie/2017/481_norsko-kolektiv-se-stewardy/

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2021 (letos potřiadvacáté!)

Letní tábor s angličtinou se letos uskutečnil v termínu 24.7. - 31.7. Středověcí rytíři Kulatého stolu u dvora krále Artuše hledali Svatý grál.

Letní tábor s angličtinou 2020

Olympijské hry v Tokiu byly odloženy, olympiáda na Štědroníně se ovšem loni konala!:-) Link k fotkám naleznete v sekci Fotogalerie.

Výuka angličtiny - kurzy 2021/2022

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Letní tábor s angličtinou 2019

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se loni uskutečnil v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Za sedm dní jsme prosvištěli historií Spojeného království. Podívejte se do fotogalerie. 

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)