Víkendové kurzy

Navigace: AngloWorld.czJazykové kurzyVíkendové kurzy

Víkendové kurzy

Víkendové kurzy jsou organizované většinou mimo Tábor a tedy v mimoškolním prostředí (Mozolov, Moninec, Loučovice atd.). Jejich cílem je „vynést“ jazyk z umělého prostředí třídy a kultivovat ho při nejrůznějších lidských činnostech. Odtržení se od každodenních starostí napomáhá soustředěnosti i lepšímu zapamatování, jelikož je účastník vystaven angličtině od pátku do neděle. O víkendu si zkrátka povídáme, procházíme se, hrajeme si, jezdíme na kole, sledujeme zajímavé filmy a dokumenty, zpíváme si, společně vaříme…, taky předstíráme rodilé mluvčí a úžasně se u toho bavíme!

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos podvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Podrobnější informace naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení.

Provence 2019

Předloni na sever, letos na jih... V termínu od 4.5. do 11.5.2019 pořádáme zájezd do Francie, a to do oblasti Provence. Přesný program naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení. 

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)