Organizace kurzů na rozvoj osobnosti

Navigace: AngloWorld.czJiné kurzy / CharitaOrganizace kurzů na rozvoj osobnosti

Organizace kurzů na rozvoj osobnosti

Někteří přátelé se mě i s ohledem na mé další „neanglické“ aktivity ptají, zda se dá ukočírovat tolik koní v jednom spřežení. Dá se. Možná proto, že táhnou jedním směrem, vzájemně si pomáhají a doplňují se.

V minulosti jsem se sama zúčastnila mnoha psychologicky zaměřených kurzů a seminářů na rozvoj osobnosti, které více či (jen zdánlivě) méně souvisí s výukou angličtiny. Protože jsem si ověřila, že získané poznatky ze seminářů mi pomáhají nejen v práci, ale i v soukromém životě, rozhodla jsem se zprostředkovat tyto poznatky nejdříve svým studentům a pak i širšímu okruhu lidí v mém okolí. A tak se mi podařilo „zlanařit“  do Tábora Mgr. Petra Vladyku, skutečnou osobnost v tomto oboru, který vede specializované semináře na FF UK "Zážitkové a alternativní metody ve vyučování", dále kurzy a semináře zaměřené na rozvoj osobnosti, na kreativitu, komunikaci, intuici, symboly a psychoterapii. Metodám rozvíjejícím pravou mozkovou hemisféru, superlearningu a psychoterapii se věnuje více než 15 let.  Pod vedením Petra Vladyky se uskutečnily semináře „Učení a paměť pravou hemisférou“, „Komunikujeme jinak“, „Kurz relaxace – relaxační techniky“, „Intuice a symboly“  nebo „Secrets pro každý den – cesty dosahování cílů“. Podle rozsahu tématu se jedná o jednodenní, ale i vícedenní, většinou víkendové semináře pro cca 8 až 20 účastníků, a to v naprosto neformální atmosféře.

V blízké budoucnosti bych ráda uspořádala i semináře „Kreslení pravou hemisférou“ nebo „Kurz zpěvu“.

Sledujte prosím „Aktuality“  nebo v případě zájmu o konkrétní téma mě kontaktujte a můžeme dohodnout seminář dle vašeho přání pro okruh vašich přátel či firemní účely v rámci zaměstnaneckého a manažerského vzdělávání.

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2021 (letos potřiadvacáté!)

Letní tábor s angličtinou se letos uskutečnil v termínu 24.7. - 31.7. Středověcí rytíři Kulatého stolu u dvora krále Artuše hledali Svatý grál.

Letní tábor s angličtinou 2020

Olympijské hry v Tokiu byly odloženy, olympiáda na Štědroníně se ovšem loni konala!:-) Link k fotkám naleznete v sekci Fotogalerie.

Výuka angličtiny - kurzy 2021/2022

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Letní tábor s angličtinou 2019

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se loni uskutečnil v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Za sedm dní jsme prosvištěli historií Spojeného království. Podívejte se do fotogalerie. 

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)