Organizace kurzů na rozvoj osobnosti

Navigace: AngloWorld.czJiné kurzy / CharitaOrganizace kurzů na rozvoj osobnosti

Organizace kurzů na rozvoj osobnosti

Někteří přátelé se mě i s ohledem na mé další „neanglické“ aktivity ptají, zda se dá ukočírovat tolik koní v jednom spřežení. Dá se. Možná proto, že táhnou jedním směrem, vzájemně si pomáhají a doplňují se.

V minulosti jsem se sama zúčastnila mnoha psychologicky zaměřených kurzů a seminářů na rozvoj osobnosti, které více či (jen zdánlivě) méně souvisí s výukou angličtiny. Protože jsem si ověřila, že získané poznatky ze seminářů mi pomáhají nejen v práci, ale i v soukromém životě, rozhodla jsem se zprostředkovat tyto poznatky nejdříve svým studentům a pak i širšímu okruhu lidí v mém okolí. A tak se mi podařilo „zlanařit“  do Tábora Mgr. Petra Vladyku, skutečnou osobnost v tomto oboru, který vede specializované semináře na FF UK "Zážitkové a alternativní metody ve vyučování", dále kurzy a semináře zaměřené na rozvoj osobnosti, na kreativitu, komunikaci, intuici, symboly a psychoterapii. Metodám rozvíjejícím pravou mozkovou hemisféru, superlearningu a psychoterapii se věnuje více než 15 let.  Pod vedením Petra Vladyky se uskutečnily semináře „Učení a paměť pravou hemisférou“, „Komunikujeme jinak“, „Kurz relaxace – relaxační techniky“, „Intuice a symboly“  nebo „Secrets pro každý den – cesty dosahování cílů“. Podle rozsahu tématu se jedná o jednodenní, ale i vícedenní, většinou víkendové semináře pro cca 8 až 20 účastníků, a to v naprosto neformální atmosféře.

V blízké budoucnosti bych ráda uspořádala i semináře „Kreslení pravou hemisférou“ nebo „Kurz zpěvu“.

Sledujte prosím „Aktuality“  nebo v případě zájmu o konkrétní téma mě kontaktujte a můžeme dohodnout seminář dle vašeho přání pro okruh vašich přátel či firemní účely v rámci zaměstnaneckého a manažerského vzdělávání.

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos podvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Podrobnější informace naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení.

Provence 2019

Předloni na sever, letos na jih... V termínu od 4.5. do 11.5.2019 pořádáme zájezd do Francie, a to do oblasti Provence. Přesný program naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení. 

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)