Letní tábor s angličtinou 2019

Navigace: AngloWorld.czFotogalerieLetní tábor s angličtinou 2019

The United Kingdom 2019

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskutečnil v termínu od 27.7. do 3.8.2019 (letos již pojednadvacáté!). Za sedm dní jsme prosvištěli historií Spojeného království od období Římanů až po současnost. Setkali jsme se s významnými osobnostmi doby minulé i dnešní, připomněli si symboly, zvyky a ikony staré dobré Británie.

To vše ve výpravných kostýmech a výpravných kulisách…:-)

Všechny fotky najdete na 

https://sfortova.rajce.idnes.cz/Stedronin_2019_-_The_United_Kingdom/

/K zobrazení fotogalerie je nezbytné zadání jména a kódu, pro jejich obdržení volejte nebo napište na e-mail - viz sekce Kontakt. Děkujeme./

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos pojednadvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskutečnil v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Za sedm dní jsme prosvištěli historií Spojeného království. Podívejte se do fotogalerie. 

Provence - květen 2019

Předloni na sever, letos na jih... Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Výuka angličtiny - kurzy 2019/2020

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)