Trip to Austria

Navigace: AngloWorld.czFotogalerieTrip to Austria 2014

Trip to Austria 18.10.2014

… aneb jeden prosluněný den, ve kterém jsme stihli navštívit sklárnu Zalto v Neu-Nagelbergu, v obci Reingers ochutnat speciality z technického konopí, zhlédnout výstavu o jeho využití a především si prohlédnout unikátně vyzdobenou kapli, kde autorem maleb interiéru i exteriéru je Teodor Buzu. Také jsme si poslechli krátký koncert vynikajícího kytaristy Vojtěcha Vrtišky a cestou zpět se ještě zastavili u sochaře Josefa Andrleho v Dolním Skrýchově u Jindřichova Hradce, kde jsme ocenili jeho sochařské i kulinářské umění... Ano, stihli jsme toho skutečně hodně. A jak poznamenal jeden náš kamarád, účastník zájezdu, kromě koupání jsme dnes snad zažili úplně všechno… :-)

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos podvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Podrobnější informace naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení.

Provence 2019

Předloni na sever, letos na jih... V termínu od 4.5. do 11.5.2019 pořádáme zájezd do Francie, a to do oblasti Provence. Přesný program naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení. 

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)