Překlady a tlumočení

Navigace: AngloWorld.czPřeklady a tlumočeníPřeklady a tlumočení

Překlady a tlumočení

Nabízím kompletní překladatelské služby (včetně soudně ověřených překladů). Na svém kontě mám od roku 1996 řadu překladů z nejrůznějších oblastí a oborů:

- Ekonomicko-finanční oblast (daňová přiznání, výpisy z rejstříků, smlouvy, účetní výkazy, pojišťovací dokumenty, různá potvrzení atd.)

- Lékařské zprávy

- Matriční dokumenty (rodné listy, oddací   listy)

- Vysvědčení a diplomy

- Překlady webových stránek

- Technické překlady

- Soudní rozsudky

- Jídelní lístky

Zajišťuji tlumočení svateb, obchodních a soudních jednání, tlumočení při překladech notářských zápisů a veškeré další tlumočnické služby. V roce 1997 jsem byla jmenována soudním tlumočníkem.

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2019 (Letos podvacáté!)

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Podrobnější informace naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení.

Provence 2019

Předloni na sever, letos na jih... V termínu od 4.5. do 11.5.2019 pořádáme zájezd do Francie, a to do oblasti Provence. Přesný program naleznete v letáku v sekci Kontakt/Ke stažení. 

Letní tábor s angličtinou 2018

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se v loňském roce uskutečnil v termínu od 28.7. do 4.8.2018 a v parném Red Indian Summer jsme hledali ztracenou svornost Lakotů.

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)