Překlady a tlumočení

Navigace: AngloWorld.czPřeklady a tlumočeníPřeklady a tlumočení

Překlady a tlumočení

Nabízím kompletní překladatelské služby (včetně soudně ověřených překladů). Na svém kontě mám od roku 1996 řadu překladů z nejrůznějších oblastí a oborů:

- Ekonomicko-finanční oblast (daňová přiznání, výpisy z rejstříků, smlouvy, účetní výkazy, pojišťovací dokumenty, různá potvrzení atd.)

- Lékařské zprávy

- Matriční dokumenty (rodné listy, oddací   listy)

- Vysvědčení a diplomy

- Překlady webových stránek

- Technické překlady

- Soudní rozsudky

- Jídelní lístky

Zajišťuji tlumočení svateb, obchodních a soudních jednání, tlumočení při překladech notářských zápisů a veškeré další tlumočnické služby. V roce 1997 jsem byla jmenována soudním tlumočníkem.

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2021 (letos potřiadvacáté!)

Letní tábor s angličtinou se letos uskuteční v termínu 24.7. - 31.7. Leták s přihláškou naleznete v sekci Kontakt/Ke stažení.

Letní tábor s angličtinou 2020

Olympijské hry v Tokiu byly odloženy, olympiáda na Štědroníně se ovšem loni konala!:-) Link k fotkám naleznete v sekci Fotogalerie.

Výuka angličtiny - kurzy 2020/2021

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Letní tábor s angličtinou 2019

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se loni uskutečnil v termínu od 27.7. do 3.8.2019. Za sedm dní jsme prosvištěli historií Spojeného království. Podívejte se do fotogalerie. 

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)