Organizace kurzů na rozvoj osobnosti

Navigace: AngloWorld.czJiné kurzy / CharitaOrganizace kurzů na rozvoj osobnosti

Organizace kurzů na rozvoj osobnosti

Někteří přátelé se mě i s ohledem na mé další „neanglické“ aktivity ptají, zda se dá ukočírovat tolik koní v jednom spřežení. Dá se. Možná proto, že táhnou jedním směrem, vzájemně si pomáhají a doplňují se.

V minulosti jsem se sama zúčastnila mnoha psychologicky zaměřených kurzů a seminářů na rozvoj osobnosti, které více či (jen zdánlivě) méně souvisí s výukou angličtiny. Protože jsem si ověřila, že získané poznatky ze seminářů mi pomáhají nejen v práci, ale i v soukromém životě, rozhodla jsem se zprostředkovat tyto poznatky nejdříve svým studentům a pak i širšímu okruhu lidí v mém okolí. A tak se mi podařilo „zlanařit“  do Tábora Mgr. Petra Vladyku, skutečnou osobnost v tomto oboru, který vede specializované semináře na FF UK "Zážitkové a alternativní metody ve vyučování", dále kurzy a semináře zaměřené na rozvoj osobnosti, na kreativitu, komunikaci, intuici, symboly a psychoterapii. Metodám rozvíjejícím pravou mozkovou hemisféru, superlearningu a psychoterapii se věnuje více než 15 let.  Pod vedením Petra Vladyky se uskutečnily semináře „Učení a paměť pravou hemisférou“, „Komunikujeme jinak“, „Kurz relaxace – relaxační techniky“, „Intuice a symboly“  nebo „Secrets pro každý den – cesty dosahování cílů“. Podle rozsahu tématu se jedná o jednodenní, ale i vícedenní, většinou víkendové semináře pro cca 8 až 20 účastníků, a to v naprosto neformální atmosféře.

V blízké budoucnosti bych ráda uspořádala i semináře „Kreslení pravou hemisférou“ nebo „Kurz zpěvu“.

Sledujte prosím „Aktuality“  nebo v případě zájmu o konkrétní téma mě kontaktujte a můžeme dohodnout seminář dle vašeho přání pro okruh vašich přátel či firemní účely v rámci zaměstnaneckého a manažerského vzdělávání.

Aktuality

Intenzivní kurz angličtiny 2023

Od 7. do 11.8.2023 pořádáme intenzivní kurz angličtiny pro středně pokročilé a srdečně zveme všechny zájemce. Přihlášku naleznete v sekci Kontakt/Ke stažení.

Letní tábor s angličtinou 2023

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se letos uskuteční v termínu od 22.7. do 29.7.2023. Informace a přihlášku naleznete v sekci Kontakt/Ke stažení.

Výuka angličtiny - kurzy 2022/2023

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)