Trip to Austria

Navigace: AngloWorld.czFotogalerieTrip to Austria 2014

Trip to Austria 18.10.2014

… aneb jeden prosluněný den, ve kterém jsme stihli navštívit sklárnu Zalto v Neu-Nagelbergu, v obci Reingers ochutnat speciality z technického konopí, zhlédnout výstavu o jeho využití a především si prohlédnout unikátně vyzdobenou kapli, kde autorem maleb interiéru i exteriéru je Teodor Buzu. Také jsme si poslechli krátký koncert vynikajícího kytaristy Vojtěcha Vrtišky a cestou zpět se ještě zastavili u sochaře Josefa Andrleho v Dolním Skrýchově u Jindřichova Hradce, kde jsme ocenili jeho sochařské i kulinářské umění... Ano, stihli jsme toho skutečně hodně. A jak poznamenal jeden náš kamarád, účastník zájezdu, kromě koupání jsme dnes snad zažili úplně všechno… :-)

Aktuality

Intenzivní kurz angličtiny 2023

Od 7. do 11.8.2023 pořádáme intenzivní kurz angličtiny pro středně pokročilé a srdečně zveme všechny zájemce. Přihlášku naleznete v sekci Kontakt/Ke stažení.

Letní tábor s angličtinou 2023

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se letos uskuteční v termínu od 22.7. do 29.7.2023. Informace a přihlášku naleznete v sekci Kontakt/Ke stažení.

Výuka angličtiny - kurzy 2022/2023

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)