Víkendové kurzy

Navigace: AngloWorld.czJazykové kurzyVíkendové kurzy

Víkendové kurzy

Víkendové kurzy jsou organizované většinou mimo Tábor a tedy v mimoškolním prostředí (Mozolov, Moninec, Loučovice atd.). Jejich cílem je „vynést“ jazyk z umělého prostředí třídy a kultivovat ho při nejrůznějších lidských činnostech. Odtržení se od každodenních starostí napomáhá soustředěnosti i lepšímu zapamatování, jelikož je účastník vystaven angličtině od pátku do neděle. O víkendu si zkrátka povídáme, procházíme se, hrajeme si, jezdíme na kole, sledujeme zajímavé filmy a dokumenty, zpíváme si, společně vaříme…, taky předstíráme rodilé mluvčí a úžasně se u toho bavíme!

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2024

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se letos uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2024. Leták včetně přihlášky naleznete v sekci "Ke stažení".

Výuka angličtiny - kurzy 2023/2024

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)