Letní tábor s angličtinou 2019

Navigace: AngloWorld.czFotogalerieLetní tábor s angličtinou 2019

The United Kingdom 2019

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se tento rok uskutečnil v termínu od 27.7. do 3.8.2019 (letos již pojednadvacáté!). Za sedm dní jsme prosvištěli historií Spojeného království od období Římanů až po současnost. Setkali jsme se s významnými osobnostmi doby minulé i dnešní, připomněli si symboly, zvyky a ikony staré dobré Británie.

To vše ve výpravných kostýmech a výpravných kulisách…:-)

Všechny fotky najdete na 

https://sfortova.rajce.idnes.cz/Stedronin_2019_-_The_United_Kingdom/

/K zobrazení fotogalerie je nezbytné zadání jména a kódu, pro jejich obdržení volejte nebo napište na e-mail - viz sekce Kontakt. Děkujeme./

Aktuality

Letní tábor s angličtinou 2024

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se letos uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2024. Leták včetně přihlášky naleznete v sekci "Ke stažení".

Výuka angličtiny - kurzy 2023/2024

Probíhá zápis do kurzů všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření.

Provence - květen 2019

Sladká Francie nám nastavila obě tváře a stačil týden, aby jako vrtošivá dáma ukázala svou krásu ve všech ročních obdobích. Počasí si s námi pohrávalo, ale byl to znovu skvělý zájezd. Velké díky opět patří CK BUS TOURIST!

Norsko 2017

Naše výprava na sever se náramně vydařila. Nádherné přírodní scenérie, pohodoví účastníci zájezdu, skvělá posádka a servis CK BUS TOURIST v čele s vynikajícím průvodcem a obloha slunečná. Celková známka? Výtečná!:-)