Welcome

You are here: AngloWorld.czHomeWelcome

Welcome on AngloWorld Websites

"Whether you believe you can do a thing or not, you are right." Henry Ford

Your thought is powerful. No matter whether you decide to humiliate the ocean of English grammar or even to overstep your own shadow. Whatever you believe in, let me welcome you on my websites.

 

News

South West England 2013

V termínu od 29.6.2013 (odjezd časně ráno) do 6.7.2013 pořádáme zájezd do jihozápadní Anglie. Přesný program naleznete v letáku na stránce "Poznávací zájezdy" nebo na stránce "Ke stažení". Pro bližší informace a přihlášky nás kontaktujte.

English Weekend Loučovice 18.-20.1.2013

Děkujeme všem účastníkům za skvělou spolupráci během tohoto pohodového víkendu! Podívejte se na fotky ve fotogalerii.

English Summer Camp 2013

Letní dětský tábor s výukou angličtiny se letos uskuteční v termínu od 27.7. do 3.8.2013, a to tradičně na ŠtědroníněPodívejte se do fotogalerie na loňské hledání Svatého grálu rytíři Kulatého stolu u dvora krále Artuše, které provázela skvělá atmosféra. Děti byly opět v hlavní roli a jejich kreativita, nadšení pro věc a spolupráce byly úžasné.

English Courses

Od počátku školního roku 2012/2013 probíhají kurzy všech věkových kategorií, jazykových úrovní a zaměření. Možnost přistoupení je zejménado kurzů pro děti 2. až 5. tříd, pro dospělé začátečníky a mírně pokročilé a do čtyřhodinových kurzů angličtiny metodou superlearningu. Po dohodě případně i do ostatních kurzů.

Meeting the Queen in Edinburgh 2011

Zájezd do Skotska v roce 2011 se vydařil po všech stránkách. „Caledonia“ nám ukázala svou slunnou tvář, byla přívětivá a milá a připravila pro nás zážitek zážitků, když nám v Edinburghu téměř doslova vstoupila do cesty sama britská královna! Fotografie z tohoto úžasného a (ne)skutečně překvapivého setkání jsou k vidění ve zvláštní sekci „Královna“.